Bir Sayfa Seçin

Akademik Kadro

 

iyucelÜnvanı/Ad SoyadDoç. Dr. İlhami YÜCEL
Anabilim DalıYönetim-Organizasyon
Telefon0446 224 04 26 – 41080/41014
E Postaiyucel@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadDoç. Dr. Üyesi Erol CAN
Anabilim DalıElektrik Makinaları ve Güç Elektroniği
Telefon0446 224 04 26 – 41098
E Postaerolcan@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
apolaterÜnvanı/Ad SoyadDr. Öğr. Üyesi Abdüssamet POLATER
Anabilim DalıÜretim Yönetimi ve Pazarlama
Telefon0446 224 04 26 – 41099
E Postaapolater@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
imageÜnvanı/Ad SoyadDr. Öğr. Üyesi Fadime BADUR
Anabilim DalıPazarlama İletişimi
Telefon0 446 224 04 26 – 41062
E Postafbadur@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
daimi 2(2)Ünvanı/Ad SoyadDr. Öğr. Üyesi Daimi KOÇAK
Anabilim DalıYönetim-Organizasyon
Telefon0446 224 04 26 – 41101
E Postadkocak@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadDr. Öğr. Üyesi Harun YILMAZ
Anabilim DalıUçak Gövde-Motor
Telefon0446 224 04 26 – 41061
E Postahyilmaz@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
image (3)Ünvanı/Ad SoyadArş. Gör. Çetin YELGİN
Anabilim DalıSivil Havacılık Yönetimi
Telefon0446 224 04 26 – 41059
E Postacyelgin@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadÖğr. Gör. Olcay Adil YILMAZ
Anabilim Dalıİşletme-Pazarlama
Telefon0446 224 04 26 – 41063
E Postaolcay.yilmaz@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
 Ünvanı/Ad SoyadArş. Gör. Ömer ÇAM
Anabilim DalıUçak Gövde-Motor
Telefon0446 224 04 26 – 41060
E Postaocam@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadArş. Gör. ilker SİVRİ
Anabilim DalıUçak Gövde-Motor
Telefon0446 224 04 26 – 41058
E Postailker.sivri@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadArş. Gör. Mustafa ERYAŞAR
Anabilim DalıSivil Havacılık Yönetimi
Telefon0446 224 04 26 – 41084
E Postamustafa.eryasar@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadArş. Gör. Güler POLAT
Anabilim DalıSivil Havacılık Yönetimi
Telefon0446 224 04 26 – 41085
E Postagüler.polat@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş