Bir Sayfa Seçin

Akademik Kadro

Ünvanı/Ad SoyadDoç. Dr. Erol CAN
Anabilim DalıElektrik Makinaları ve Güç Elektroniği
Telefon0446 224 04 26 – 41064
E Postaerolcan@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadDoç. Dr. Harun YILMAZ
Anabilim DalıUçak Bakım ve Onarım
Telefon0446 224 04 26 – 41061
E Postahyilmaz@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadDr. Öğr. Üyesi Abdüssamet POLATER
Anabilim DalıÜretim Yönetimi ve Pazarlama
Telefon0446 224 04 26 – 41099
E Postaapolater@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadDr. Öğr. Üyesi Fadime BADUR
Anabilim DalıPazarlama İletişimi
Telefon0 446 224 04 26 – 41062
E Postafbadur@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadDr. Öğr. Üyesi Daimi KOÇAK
Anabilim DalıYönetim-Organizasyon
Telefon0446 224 04 26 – 41101
E Postadkocak@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
 Ünvanı/Ad SoyadDr. Öğr. Üyesi Ömer ÇAM
Anabilim DalıUçak Bakım ve Onarım
Telefon0446 224 04 26 – 41060
E Postaocam@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadDr. Öğr. Üyesi Görkem YALIN
Anabilim DalıUçak Bakım ve Onarım
Telefon0446 224 04 26 – 41097
E Postagorkemyalin@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadÖğr. Gör. Olcay Adil YILMAZ
Anabilim Dalıİşletme-Pazarlama
Telefon0446 224 04 26 – 41063
E Postaolcay.yilmaz@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadArş. Gör. Çetin YELGİN
Anabilim DalıSivil Havacılık Yönetimi
Telefon0446 224 04 26 – 41059
E Postacyelgin@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadArş. Gör. İlker SİVRİ
Anabilim DalıUçak Bakım ve Onarım
Telefon0446 224 04 26 – 41058
E Postailker.sivri@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadArş. Gör. Ahmet Ziya ÖNLER
Anabilim DalıHavacılık Elektrik ve Elektroniği
Telefon0446 224 04 26 – 41085
E Postaahmet.onler@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvanı/Ad SoyadArş. Gör. Gökhan TANRIVERDİ
Anabilim DalıSivil Havacılık Yönetimi
Telefon0446 224 04 26 – 41098
E Postagtanriverdi@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş